Şirketimiz 1999 yılında kurulmuş olup  Zirai İlaç,  Doğalgaz Bayiliği ve İnşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Ancak 2014 yılından itibaren çalışmalarımız  ağırlıklı aktif olarak inşaat sektörüne yönelmiştir.

 Bir aile şirketi olan Haksel Yapı doğruluk, dürüstlük ve insana saygı ilkesinden vazgeçmeden çalışmalarına devam etmektedir.

 Haksel Yapı, inşaat sektöründe önemli olan; kaliteli projeler yapmak, güvenilir olmak ve verimli çalışmak gibi hassas konulara azami dikkat gösterir. Son teknolojilerden yararlanmak, ulusal ve uluslararası standartlara uygunluk ve işin uzmanı ile çalışmak, şirketin kalite politikasının temellerini oluşturur.

Tüm faaliyetlerinde çevreye ve içinde bulunduğu topluma karşı sorumluluklarını dikkate alarak hareket eden Haksel Yapı, bu duyarlılığını çevreye minimum seviyede etki eden ürün ve teknolojileri kullanarak gösterir. Standardın üzerinde işler çıkarmak ve sürdürülebilir yaşam ilkeleri doğrultusunda hareket eder.

FARKLI KONUT PROJESİ
TAMAMLANMIŞ DAİRE
APART

FARKIMIZ YENİLİKÇİ BAKIŞ AÇIMIZ

Müşterilerimizin her arzusuna makul çözümler bulunabileceğine inanıyoruz, Müşteri memnuniyetini büyük ölçüde sağladık ve bunu her zaman yükseltmeyi hedef edindik. Projelerimiz çevresine değer katar.

DEĞERLERİMİZ

Nitelikli Kompleks İnşaatı

Günümüz şartlarının getirdiği ihtiyaçları iyi takip ediyor, çocuklarımız ve aileleri için güvenli, yaşanabilir ve konforlu yaşam alanları üretmekten taviz vermiyoruz.

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimizin her arzusuna makul çözümler bulunabilineceğine inanıyoruz, müşteri memnuniyetini büyük ölçüde sağlamış ve bunu her zaman artırmayı hedef ediniyoruz. Bu amaçla inşaatın her aşamasında müşteri istek ve önerileri dikkatle inceliyoruz.

Detaylı Projelendirme

Her zevke ve ihtiyaca hitap edebilmek için bütün olasılıklar düşünülyor, daire içi ve dışındaki planlamalar en kullanışlı şekilde yapmaya özen veriyoruz.

Ücretsiz Servis

Müşterilerimize 2 yıl boyunca firmamızdan kayaklanan arızalarda ücretsiz servis veriyor ve müşterilerimizin özel servis ihtiyaçlarına ise servis bedeli karşılığı süresiz servis hizmeti sağlıyoruz.